Dovolená „ve svém“ aneb pronájem domu na Floridě

Hledáte místo, které by se stalo vaším dočasným útočištěm? Zprostředkujeme vám ty nejvýhodnější podmínky pronájmu v atraktivních lokalitách Floridy. Ať už toužíte po klidném domě na pláži s krásným výhledem na moře nebo po bytě uprostřed tepajícího velkoměsta, s naší pomocí ho najdete. Florida nabízí nejen celoročně slunečné počasí, ale i nádherné pláže, široké možnosti zábavy i pestré sportovní vyžití

Pronájem domu na Floridě

Pronájem domu na Floridě

Komfort vlastního bydlení

Společnost Florida Homes pro vás nyní připravila zajímavou nabídku, díky níž si můžete Floridu užít naplno a s komfortem vlastního bydlení. Zajistí vám pronájem v různých typech nemovitostí. Ve svém širokém portfoliu má desítky apartmánů a rodinných domů v mnoha lokalitách Floridy, na plážích i ve městech. Všechny jsou plně vybavené, připravené poskytnout vám maximální pohodlí a stát se vaším dočasným domovem. Stačí vám tak jen sbalit kufry s oblečením a vyrazit.

Dovolená bez starostí

Florida Homes se bez provizí postará nejen o pronájem domu. Díky doplňkovým službám si budete moci vaše zážitky vychutnávat zcela bez starostí. Zajistíme i sportovní vyžití. Florida je považována za Mekku všech golfistů, byl by proto hřích některé z četných hřišť nenavštívit. Velké oblibě se tady ale těší také tenis nebo vodní sporty.

Využijte doplňkové služby

 • zvýhodněný pronájem auta
 • vstupenky na kulturní i sportovní akce
 • výlety za oblíbenými atrakcemi včetně dopravy a vstupenek
 • vstup na golfová hřiště (včetně membership clubů)
 • vstupy na sportoviště a vodní atrakce

Golfová hřiště na Floridě

Florida je zcela jedinečným místem, které s otevřenou náručí vítá rodiny s dětmi, mladé páry i seniory, milovníky přírody, adrenalinových atrakcí, sportu, kultury, nákupů i dobrého jídla. Tak přijeďte ji poznat důkladně, po všech stránkách a všemi smysly. Pokud totiž existuje ráj, pak se nachází právě tady.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Chystáte se na Floridu a máte zájem o pronájem nemovitosti? Ceny se mění v závislosti na sezóně i typu a kapacitě ubytování. Rádi vám proto sestavíme nabídku na míru, stačí využít kontaktní formulář na této stránce. Do formuláře nám prosím uveďte:

 • o jaký typ nemovitosti máte zájem (dům, apartmán)
 • od kdy do kdy plánujete zůstat
 • kolik vás bude (případně, jak velkou nemovitost požadujete)
 • zda máte konkrétní požadavek na lokalitu (dům na pláži, blízko centra města apod.)

Těšíme se na shledanou na Floridě! 🏝

Co o nás píší naši klienti?

 • Petr a Lenka, Praha Petr a Lenka, Praha 01/2020

  Dlouho jsme hledali optimální pozemek k bydlení, na kterém bychom si mohli postavit náš vlastní vysněný dům. Pravda, měli jsme od něj velká očekávání, ať už co do velikosti, tak co do ceny a umístění. Hledali jsme zkrátka oblast, která nás svou atmosférou okamžitě uchvátí a poskytne nám opravdovou idylku.

  více

  Jenže ve floridských lokalitách jsme se příliš neorientovali, a tak jsme potřebovali někoho, kdo by nám s výběrem poradil. Ochotně se nás „ujala“ Florida Homes, která nám koupi pozemku zprostředkovala, upozornila nás na všechna fakta včetně nedostatků a případných budoucích omezení týkající se podoby stavby. Dnes už nám tak pozemek říká „pane“ a my na něm můžeme začít stavět.

 • Marcela a Jaroslav, Plzeň Marcela a Jaroslav, Plzeň 09/2019

  S partou přátel jsme se rozhodli sbalit kufry a vyrazit na Floridu. Díky vám jsme mohli tuto zemi poznat se vším všudy a procestovat ji křížem krážem. Sehnali jste nám pronájem domu, který svým komfortem konkuroval pětihvězdičkovému hotelu. Na rozdíl od něj jsme však nezůstali odříznuti od světa, ale mohli jsme důkladně poznat i místní kulturu a život.

  více

  Jako aktivní sportovci jsme ocenili lokalitu, v níž nebyla o pohybové aktivity nouze – nechyběly tady tenisové kurty, cyklistické a běžecké stezky, ani golfová hřiště. Poděkovat vám musíme také za sjednání výhodných podmínek pro pronájem auta a poskytnutí cenných tipů, rad a doporučení kudy a kam se vydat. Všechno vyšlo na jedničku, rádi se tak na vás obrátíme i příště. Už teď ladíme termín, kdy se na Floridu vrátíme.

 • Radim a Eva, Ostrava Radim a Eva, Ostrava 07/2019

  Před týdnem jsme se s rodinou vrátili z  Floridy, kde jsme díky vám mohli prožít dovolenou snů. Nebudeme popírat, že jsme před odletem měli obavy, jak bude všechno probíhat. Ty se ale naštěstí ukázaly jako zbytečné. V pronajatém nadstandardně vybaveném domě jsme měli veškeré pohodlí se vším, co naše rodina potřebovala.

  více

  Klidné útočiště se tak pro nás stalo na nějaký čas opravdovým domovem. Ocenili jsme především atraktivní lokalitu v těsné blízkosti pláže, kde jsme si s dětmi mohli užívat lenošení i vodní radovánky. Ujít jsme si samozřejmě nenechali ani návštěvu zábavního parku – tímto vám ještě jednou děkujeme za zorganizování celého výletu, od vstupenek až po dopravu. Už dlouho jsme tak pohodovou a bezstarostnou dovolenou nezažili. Rozhodně jsme vašich služeb nevyužili naposled.

 • Věra a Ladislav, Ostrava Věra a Ladislav, Ostrava 05/2019

  Milý týme Florida Homes, chtěli jsme vám touto cestou poděkovat, že i my jsme se mohli stát hrdými vlastníky nemovitosti na Floridě. Jen máme trošku obavy, že nám všechna ta superlativa, která o vás hodláme napsat, nikdo neuvěří. Ale po zkušenosti s vámi prostě nemůžeme jinak. Vždy jste jednali férově a na rovinu, to, na čem jsme se dohodli, stoprocentně platilo.

  více

  Smeknout musíme před vaší neuvěřitelnou flexibilitou a hlavně nekonečnou trpělivostí, rozhodně se o nás totiž nedá říct, že bychom patřili zrovna k „bezproblémovým“ klientům. Měli jsme zkrátka jasné požadavky, z nichž jsme nechtěli slevit. Naštěstí to ani nebylo potřeba. Mockrát jsme obdivovali vaši ochotu, vytrvalost a vstřícnost celého týmu. Díky vašim doporučením se nám podařilo najít nemovitost, jakou jsme si představovali. Nemovitost, která se pro nás stala víc než obyčejným domem. Děkujeme a přejeme vám, ať se i nadále pohybujete s takovou lehkostí spletitým labyrintem realitního trhu.

Poradíme vám