Správa Nemovitostí


Florida Homes “Klíč ke splnění vašich snů”  

Oddělení správy nemovitostí je v rámci realitní kanceláře Florida Homes jedním z nejvytíženějších. V současnosti spravujeme více než stovku domů a bytů. Tuto službu jsme začali nabízet z důvodu vysoké poptávky ze strany majitelů a zaznamenali jsme v jejím případě velký úspěch. V oblibě ji mají především majitelé nemovitostí žijící v zahraničí.

Správa nemovitostí

Podstata našich služeb v oblasti správy nemovitostí tkví ve schopnosti pružně a účinně reagovat. Jsme schopni zajistit všechny typy služeb z oblasti správy nemovitostí, obzvláště v případě naléhavých situací. Disponujeme rozsáhlým týmem schválených a spolehlivých dodavatelů, a to včetně dodavatelů interiérových a exteriérových zařízení a vybavení. Vždy komunikujeme s majiteli nemovitosti, veškeré práce musí být před provedením projednány.

Florida Homes „Klíč ke splnění vašich snů“

Ke všem majitelům nemovitostí i nájemcům zaujímáme individuální přístup. Nikdy se nestanete pouhou číselnou položkou zařazenou do agendy oddělení správy nemovitostí! Zvláštní důraz klademe na profesionální a zodpovědnou práci našeho týmu.

Vaše nemovitost bude v dobrých rukou

Správu nemovitostí – domů a bytů – v oblasti Sarasoty zajišťuje realitní kancelář Florida Homes, která tuto barvitou a všestrannou práci realizuje s obrovským nadšením a nasazením. Odměnou za dobrou práci Florida Homes jsou naši spokojení majitelé a nájemci nemovitostí. Spravované nemovitosti se nabízejí k dlouhodobým i krátkodobějším pronájmům. Vždy prioritně nabízíme k pronájmu právě ty nemovitosti, jež máme ve správě. Soustavně jsou pronajaté prakticky všechny nemovitosti, které spravujeme.

Budete-li mít zájem o jakékoli další informace či reference, neváhejte nás kontaktovat. Podrobně vám vysvětlíme, jak přesně správa nemovitostí funguje. Můžeme se s vámi setkat přímo v nemovitosti, nebo vás při úvodní schůzce rádi přivítáme v naší kanceláři.

Florida Homes “Klíč ke splnění vašich snů”

Zajímá Vás více? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme.