Orlando – proč by nemělo chybět na vašem must-see seznamu?

Orlando patří k největším městům Floridy. Každoročně ho navštíví na 70 milionů turistů, což z něj činí jednu z nejvyhledávanějších světových destinací. Proč vyráží lidé zrovna sem a z jakých důvodů byste toto město měli i vy zařadit na váš must-see seznam?

walt disney world

„NEJ“ zábavní parky

Zábavními parky je Orlando proslaveno, nachází se jich tady desítky. Ačkoli vstupenky nepatří zrovna k nejlevnějším – v přepočtu za ně zaplatíte několik tisíc korun – rozhodně se vyplatí peníze „obětovat“. Obohatíte se totiž o naprosto nezapomenutelné zážitky. Minout rozhodně nesmíte Walt Disney World Park, který je nejnavštěvovanějším a největším zábavním parkem na zeměkouli. Kouzlo pohádek od Disneyho tady bez výjimky dýchne opravdu na každého, nejen na děti, ale i jejich rodiče, prarodiče nebo mladé páry. Milovníci filmového světa si pak nemohou nechat ujít návštěvu Universal Studios, bezpochyby jednoho z největších turistických magnetů. Dostanete se tady do zákulisí filmů, třeba čarovného světa Harryho Pottera. Lákají-li vás vodní atrakce, pak vyrazte do Seaworld – vodního světa, kde uvidíte zblízka delfíny, tučňáky, žraloky nebo lachtany. Hned vedle se pak nachází Discovery Cove, která je zaměřená na podmořský život.

Nákupy

Jakmile se do sytosti vyřádíte na atrakcích všeho druhu a zůstanou vám peníze, můžete se vrhnout do další adrenalinové aktivity – nakupování. Při pohledu na nízké ceny v kombinaci s kvalitním zbožím prožijete pocity euforie a radosti. K dispozici je vám nákupní centrum Florida Mall, náročnější klientelu uspokojí Millenia Store. Ti, kteří prahnou po slevách a hledají akční zboží, budou ve svém živlu v Orlando International Premium Outlet Mall, která se nachází v samotném srdci města a nabízí nákupy ve 180 obchodech, včetně těch se světoznámými značkami.

Orlando Magic NBA

Sport

Pánové pak spíš než nakupování ocení sportovní zápasy, které se ve městě konají. Byl by skoro hřích nenavštívit jeden z nejpopulárnějších amerických sportů, basketbal. Obzvlášť, když má Orlando v nejlepší soutěži světa NBA svého zástupce – klub Orlando Magic. Samotný zápas je opravdu velkolepou show, kterou si užijí i ti, kteří tomuto sportu zrovna dvakrát neholdují. Ve městě se konají také četná fotbalová, hokejová či baseballová utkání. Milovníci rychlých kol pak jistě budou u vytržení při závodech vozů NASCAR, které se jezdí na Daytona Beach vzdálené jen 50 mil od Orlanda.

Orlando tedy nabízí pro každého něco, dozajista si tak i Vy najdete to své. Možná Vám toto místo dokonce učaruje natolik, že se rozhodnete trávit tady více času a začnete se poohlížet po druhém bydlení. S jeho hledáním Vám rádi pomůžeme, specializujeme se totiž na prodej rodinných domů, bytů a novostaveb na celé Floridě. Poradíme si i s pronájmem a koupí, jak rezidenčních, tak komerčních nemovitostí a pozemků. Vy vyslovujete Vaše sny, my je plníme.