Koupě nemovitosti na Floridě – proč se obrátit na realitní kancelář?

Florida nabízí 300 slunečných dnů v roce a více než 660 mil dlouhých krásných písčitých pláží. Tyto „parametry“ z ní dělají jednu z nejvyhledávanějších lokalit na světě. Nelze se proto divit, že mnozí z nás zatouží po tom, pořídit si tady bydlení. Tento sen přitom vůbec nemusí být tak nesplnitelný, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stačí, když se svěříte do rukou těch nejpovolanějších – agentů realitních kanceláří.

Floridská pláž

Je to bezpečné

Realitní agent sehrává na Floridě jinou úlohu než v Čechách, jedná se totiž o opravdového profesionála. Musí absolvovat náročný studijní proces, který je zakončen státní zkouškou a obdržením licence. Bez ní nemůže své povolání vykonávat. Aby o ni nepřišel, musí jednat čestně a férově. Každý jeho krok proto podléhá přísným zákonům, na vše dohlíží regulační a kontrolní úřady. Investice do nemovitosti na Floridě je tak díky tomu daleko bezpečnější než u nás.

Budete to mít bez starostí

Realitní agent zastupuje jak prodávající, tak kupující stranu. Volte ho velmi pečlivě, měl by se dobře orientovat v dané lokalitě, vybrat s vámi vhodnou nemovitost, která bude co nejlépe odpovídat vašim požadavkům, a provést vás celým procesem nákupu. Provizi vždy hradí prodávající strana, vy jako nakupující tedy neplatíte za služby realitní kanceláři vůbec nic. Získáte přitom odborný servis, rady, zkušenosti, doporučení – neexistuje tedy jediný důvod, proč byste měli hledat bez ní.

Domov na Floridě

Získáte služby navíc

S koupí nemovitosti souvisí celá řada povinností. Potřeba je zajistit právní pomoc, pojištění, daňové a finanční poradenství, hypoteční úvěr. Renomovaná a ověřená realitní kancelář poskytuje komplexní servis, takže se o všechno postará a převezme na svá bedra veškerou zodpovědnost. Nákupem nemovitosti navíc její služby nekončí, zajistí vám také údržbu a správu nemovitosti v době vaší nepřítomnosti, což ocení především majitelé žijící v zahraničí.

Uvažujete-li o pořízení druhého domova na Floridě, neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme vám najít vaše vysněné bydlení, vždyť koupě a prodej rodinných domů, bytů a novostaveb na Floridě je naší specializací. Zajistíme také jejich pronájem a poradíme si i s komerčními nemovitostmi a pozemky. Vy vyslovujete vaše sny, my je plníme.