Už jen krůček ke koupi nového domu

Od myšlenky vlastnit nemovitost na Floridě stačí udělat první krok k jejímu uskutečnění. Náš tým je připraven postarat se o co nejhladší průběh celého procesu a překonat všechny nástrahy na naší společné cestě k novému bydlení na Floridě. Můžete se na nás stoprocentně spolehnout, disponujeme totiž kvalifikovanými odborníky z řad realitních agentů, brokerů, právníků, účetních a daňových poradců. Kompletně Vás obsloužíme a všechny potíže spojené s nákupem rodinného domu vezmeme na sebe.

Jak to u nás funguje aneb krok po kroku k Vašemu vysněnému domu

 1. Domluvíme si s Vámi schůzku, na které společně vyspecifikujeme vaše požadavky a přání
 2. Pustíme se do hledání nemovitosti šité Vám na míru
 3. Vytipujeme vhodné nemovitosti a domluvíme Vám jejich prohlídku
 4. Vyberete si nemovitost podle Vašich představ, my se postaráme o vše ostatní
 5. Zprostředkujeme koupi nemovitosti – zajistíme veškerou administrativu, daňovou problematiku, právní poradenství, co nejvýhodnější financování, v případě potřeby vyřídíme hypotéku
 6. Nachystáme smlouvy k podpisu
 7. Předáme Vám klíče od Vašeho vysněného domu

Tím naše práce ale nekončí: zajistíme také kompletní správu nemovitosti v době Vaší nepřítomnosti našimi externími prověřenými partnery.

Naše reference

 • Petr a Lenka, Praha Petr a Lenka, Praha 01/2020

  Dlouho jsme hledali optimální pozemek k bydlení, na kterém bychom si mohli postavit náš vlastní vysněný dům. Pravda, měli jsme od něj velká očekávání, ať už co do velikosti, tak co do ceny a umístění. Hledali jsme zkrátka oblast, která nás svou atmosférou okamžitě uchvátí a poskytne nám opravdovou idylku.

  více

  Jenže ve floridských lokalitách jsme se příliš neorientovali, a tak jsme potřebovali někoho, kdo by nám s výběrem poradil. Ochotně se nás „ujala“ Florida Homes, která nám koupi pozemku zprostředkovala, upozornila nás na všechna fakta včetně nedostatků a případných budoucích omezení týkající se podoby stavby. Dnes už nám tak pozemek říká „pane“ a my na něm můžeme začít stavět.

 • Marcela a Jaroslav, Plzeň Marcela a Jaroslav, Plzeň 09/2019

  S partou přátel jsme se rozhodli sbalit kufry a vyrazit na Floridu. Díky vám jsme mohli tuto zemi poznat se vším všudy a procestovat ji křížem krážem. Sehnali jste nám pronájem domu, který svým komfortem konkuroval pětihvězdičkovému hotelu. Na rozdíl od něj jsme však nezůstali odříznuti od světa, ale mohli jsme důkladně poznat i místní kulturu a život.

  více

  Jako aktivní sportovci jsme ocenili lokalitu, v níž nebyla o pohybové aktivity nouze – nechyběly tady tenisové kurty, cyklistické a běžecké stezky, ani golfová hřiště. Poděkovat vám musíme také za sjednání výhodných podmínek pro pronájem auta a poskytnutí cenných tipů, rad a doporučení kudy a kam se vydat. Všechno vyšlo na jedničku, rádi se tak na vás obrátíme i příště. Už teď ladíme termín, kdy se na Floridu vrátíme.

 • Radim a Eva, Ostrava Radim a Eva, Ostrava 07/2019

  Před týdnem jsme se s rodinou vrátili z  Floridy, kde jsme díky vám mohli prožít dovolenou snů. Nebudeme popírat, že jsme před odletem měli obavy, jak bude všechno probíhat. Ty se ale naštěstí ukázaly jako zbytečné. V pronajatém nadstandardně vybaveném domě jsme měli veškeré pohodlí se vším, co naše rodina potřebovala.

  více

  Klidné útočiště se tak pro nás stalo na nějaký čas opravdovým domovem. Ocenili jsme především atraktivní lokalitu v těsné blízkosti pláže, kde jsme si s dětmi mohli užívat lenošení i vodní radovánky. Ujít jsme si samozřejmě nenechali ani návštěvu zábavního parku – tímto vám ještě jednou děkujeme za zorganizování celého výletu, od vstupenek až po dopravu. Už dlouho jsme tak pohodovou a bezstarostnou dovolenou nezažili. Rozhodně jsme vašich služeb nevyužili naposled.

 • Věra a Ladislav, Ostrava Věra a Ladislav, Ostrava 05/2019

  Milý týme Florida Homes, chtěli jsme vám touto cestou poděkovat, že i my jsme se mohli stát hrdými vlastníky nemovitosti na Floridě. Jen máme trošku obavy, že nám všechna ta superlativa, která o vás hodláme napsat, nikdo neuvěří. Ale po zkušenosti s vámi prostě nemůžeme jinak. Vždy jste jednali férově a na rovinu, to, na čem jsme se dohodli, stoprocentně platilo.

  více

  Smeknout musíme před vaší neuvěřitelnou flexibilitou a hlavně nekonečnou trpělivostí, rozhodně se o nás totiž nedá říct, že bychom patřili zrovna k „bezproblémovým“ klientům. Měli jsme zkrátka jasné požadavky, z nichž jsme nechtěli slevit. Naštěstí to ani nebylo potřeba. Mockrát jsme obdivovali vaši ochotu, vytrvalost a vstřícnost celého týmu. Díky vašim doporučením se nám podařilo najít nemovitost, jakou jsme si představovali. Nemovitost, která se pro nás stala víc než obyčejným domem. Děkujeme a přejeme vám, ať se i nadále pohybujete s takovou lehkostí spletitým labyrintem realitního trhu.

KONTAKTUJTE NÁS

Vlastníte v tuto chvíli dům?

Kdy byste se rádi stěhovali?

Specifikujte váš nový domov

Prosím vyplňte všechny požadované možnosti

Cena

Jak jste se o nás dozvěděli?

Prosím vyplňte všechny požadované možnosti

Město

Kde hledáte váš dům snů?

Jak vás můžeme kontaktovat?

Těšíme se, že vám najdeme váš dům snů!

Florida Homes "Klíč k naplnění vašich snů"

Uložit formulář