Koupě nového domu

Nákup nemovitosti v zahraničí může být velmi stresující, náročnou a zdlouhavou záležitostí, obzvlášť neorientujete-li se v tamních zákonech a zvyklostech. Je proto dobré obrátit se na odborníky, kteří těmito znalostmi disponují, a zároveň jim nechybí ani bohaté zkušenosti, empatie a pochopení k vašim potřebám. Přesně takovými lidmi se může pochlubit společnost Florida Homes, která právě díky nim patří k uznávaným lídrům v oblasti realit i v oblasti poskytovaných zákaznických služeb. Splnit vaše očekávání a zajistit veškeré skutečnosti potřebné ke koupi vysněného rodinného domu pomůžeme i vám. Navíc veškeré služby nabízíme v češtině.

Co byste měli vědět o realitním trhu na Floridě

Realitní trh na Floridě a v USA celkově je velmi regulovaný a bezpečný, nemusíte se tak nákupu ani prodeje nemovitosti obávat

Každý klient musí být v USA zastupován realitním agentem, který vlastní licenci

Provizi nikdy neplatí kupující, ale vždy prodávající

Nákup nemovitosti lze financovat místními bankami až do výše 70% s equity zahraničního klienta 30%

Naše reference

 • Petr a Lenka, Praha Petr a Lenka, Praha 01/2020

  Dlouho jsme hledali optimální pozemek k bydlení, na kterém bychom si mohli postavit náš vlastní vysněný dům. Pravda, měli jsme od něj velká očekávání, ať už co do velikosti, tak co do ceny a umístění. Hledali jsme zkrátka oblast, která nás svou atmosférou okamžitě uchvátí a poskytne nám opravdovou idylku.

  více

  Jenže ve floridských lokalitách jsme se příliš neorientovali, a tak jsme potřebovali někoho, kdo by nám s výběrem poradil. Ochotně se nás „ujala“ Florida Homes, která nám koupi pozemku zprostředkovala, upozornila nás na všechna fakta včetně nedostatků a případných budoucích omezení týkající se podoby stavby. Dnes už nám tak pozemek říká „pane“ a my na něm můžeme začít stavět.

 • Marcela a Jaroslav, Plzeň Marcela a Jaroslav, Plzeň 09/2019

  S partou přátel jsme se rozhodli sbalit kufry a vyrazit na Floridu. Díky vám jsme mohli tuto zemi poznat se vším všudy a procestovat ji křížem krážem. Sehnali jste nám pronájem domu, který svým komfortem konkuroval pětihvězdičkovému hotelu. Na rozdíl od něj jsme však nezůstali odříznuti od světa, ale mohli jsme důkladně poznat i místní kulturu a život.

  více

  Jako aktivní sportovci jsme ocenili lokalitu, v níž nebyla o pohybové aktivity nouze – nechyběly tady tenisové kurty, cyklistické a běžecké stezky, ani golfová hřiště. Poděkovat vám musíme také za sjednání výhodných podmínek pro pronájem auta a poskytnutí cenných tipů, rad a doporučení kudy a kam se vydat. Všechno vyšlo na jedničku, rádi se tak na vás obrátíme i příště. Už teď ladíme termín, kdy se na Floridu vrátíme.

 • Radim a Eva, Ostrava Radim a Eva, Ostrava 07/2019

  Před týdnem jsme se s rodinou vrátili z  Floridy, kde jsme díky vám mohli prožít dovolenou snů. Nebudeme popírat, že jsme před odletem měli obavy, jak bude všechno probíhat. Ty se ale naštěstí ukázaly jako zbytečné. V pronajatém nadstandardně vybaveném domě jsme měli veškeré pohodlí se vším, co naše rodina potřebovala.

  více

  Klidné útočiště se tak pro nás stalo na nějaký čas opravdovým domovem. Ocenili jsme především atraktivní lokalitu v těsné blízkosti pláže, kde jsme si s dětmi mohli užívat lenošení i vodní radovánky. Ujít jsme si samozřejmě nenechali ani návštěvu zábavního parku – tímto vám ještě jednou děkujeme za zorganizování celého výletu, od vstupenek až po dopravu. Už dlouho jsme tak pohodovou a bezstarostnou dovolenou nezažili. Rozhodně jsme vašich služeb nevyužili naposled.

 • Věra a Ladislav, Ostrava Věra a Ladislav, Ostrava 05/2019

  Milý týme Florida Homes, chtěli jsme vám touto cestou poděkovat, že i my jsme se mohli stát hrdými vlastníky nemovitosti na Floridě. Jen máme trošku obavy, že nám všechna ta superlativa, která o vás hodláme napsat, nikdo neuvěří. Ale po zkušenosti s vámi prostě nemůžeme jinak. Vždy jste jednali férově a na rovinu, to, na čem jsme se dohodli, stoprocentně platilo.

  více

  Smeknout musíme před vaší neuvěřitelnou flexibilitou a hlavně nekonečnou trpělivostí, rozhodně se o nás totiž nedá říct, že bychom patřili zrovna k „bezproblémovým“ klientům. Měli jsme zkrátka jasné požadavky, z nichž jsme nechtěli slevit. Naštěstí to ani nebylo potřeba. Mockrát jsme obdivovali vaši ochotu, vytrvalost a vstřícnost celého týmu. Díky vašim doporučením se nám podařilo najít nemovitost, jakou jsme si představovali. Nemovitost, která se pro nás stala víc než obyčejným domem. Děkujeme a přejeme vám, ať se i nadále pohybujete s takovou lehkostí spletitým labyrintem realitního trhu.

Poradíme vám