Účetní služby


Poradenství

Poradenství je základním pilířem služeb, které našim klientům poskytujeme. Chcete-li mít klid a být si jisti, že jste v pracovním i osobním životě finančně stabilní, a znát předpokládaný následný vývoj, my můžeme slíbit, že se budeme opravdu snažit dodávat vám poctivé, přesné a rozumné poradenství týkající se dalších kroků, jež byste měli v rámci rozhodování o financích učinit.

Nemusíte se pouze dohadovat, nemusíte být jen dalším klientským číslem na seznamech velkých firem. Budeme rádi, když o nás nebudete přemýšlet pouze jako o důvěryhodných finančních poradcích, ale i jako o svých přátelích.

Florida Homes „ Klíč ke splnění vašich snů“

Účetní závěrka je pro pochopení finančního zdraví vašeho podniku a při koupi domu velmi důležitá. Nejen že díky ní získáte přehled o tom, jak a kde byly vaše finanční prostředky použity, ale poskytne i spolehlivý přehled o vašich financích pro vás samotné, vašeho partnera či partnery i kohokoli dalšího, kdo by měl být s vaší finanční situací obeznámen.

Akcionáři, představenstvo i investoři či řídící orgány budou požadovat, aby byla finanční závěrka přesná, konsistentní a přehledná. I když se vás dnes jmenované zainteresované skupiny osobně netýkají, mohou být aktuální v budoucnosti a pak po vás bude důkaz o dobrém fiskálním stavu požadován. Budete-li mít finanční závěrky k dispozici, kdykoli je potřebujete, můžete se vyhnout značnému stresu a zklamání.

Prodiskutujeme s vámi vaši současnou finanční situaci i to, kam by se měl váš podnik podle vašich představ posunout v budoucnosti. Na základě této diskuse navrhneme potřebný finanční plán odpovídající požadovaným cílům, zajistíme vytvoření finančních závěrek a zavedení systémů, které vám přinesou duševní klid.

Florida Homes “Klíč ke splnění vašich snů”

Zajímá Vás více? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme.