Realitní kancelář Florida Homes se sídlem ve floridské Sarasotě nabízí svým klientům komplexní služby, které jsou spjaté s prodejem a pronájmem domů na Floridě. Tým odborníků složený z licencovaných amerických agentů disponuje bohatými zkušenostmi a širokými znalostmi tamního realitního trhu, jeho specifik i místních podmínek. Spolupracujeme s renomovanými developerskými společnostmi, pochlubit se můžeme například nadstandardními vztahy hned s několika z nich, kteří staví velmi kvalitní domy po celých státech USA. S ohledem na tato partnerství vám tak můžeme nabídnout nejlepší servis, nejlepší možné obchodní podmínky a nejnižší možnou cenu na všechny typy těchto vysoce kvalitních nemovitostí.

Oficiální zastoupení Lennar Corporation v Česku a na Slovensku

Abychom vyšli vstříc rostoucí poptávce českých a slovenských zákazníků po atraktivních nemovitostech v nejžádanějších lokalitách Floridy, navázali jsme spolupráci se společností Lennar Corporation tu oficiálně zastupujeme pro celý český a slovenský trh.

Developer Lennar partner Florida Homes

Lennar Corporation patří k předním a respektovaným stavebním společnostem na americkém trhu. Již více než šest desetiletí staví kvalitní a cenově dostupné domy pro všechny generace ve 21 státech, včetně Kalifornie, Texasu nebo Floridy. Během té doby se jí podařilo úspěšně zrealizovat na stovky tisíc nemovitosti, které se vyznačují prvotřídním zpracováním a nabízí náležitý komfort bydlení. Nový vysněný domov může nyní poskytnout i vám.

Certifikát o zastupování společnosti Lennar

Naše poslání

Hlavním cílem Florida Homes je vaše spokojenost. Uvědomujeme si totiž, jak dlouhá a trnitá cesta vede k tomu, aby se z obyčejné nemovitosti stal skutečný domov. Naši práci proto nestavíme na krátkodobém profitu, ale na profesionálních, vysoce kvalitních službách s přidanou hodnotou. Čestnost, spolehlivost a férovost pro nás tak nejsou jen prázdnými slovy, ale skutečnými prostředky našeho jednání. Usilujeme o to, abychom vyhověli všem vašim přáním, představám, požadavkům a zajistili hladký průběh celého obchodu. Ostatně, přesvědčte se sami.

Kontaktujte nás a my vám pomůžeme naplnit vaše sny a najít domov, o kterém jste vždycky snili.

Florida Homes „The key to fulfilling your dreams“

Peter Kral,
Managing Partner

Peter Kral,
Managing Partner